Nikolićev CSKA lako izašao na kraj sa OFK Beogradom, minute dobio i Miloš Krasić!

04.07.2024 20:34
Miloš Krasić asistirao za četvrti gol CSKA Twitter/TV Arena sport
Miloš Krasić asistirao za četvrti gol CSKA

Fudbaleri OFK Beograda poraženi su na "Bratskom kupu" u Moskvi od tamošnjeg CSKA - 4:0 (1:0).

Mlada ekipa sa Karaburme bila je autsajder u ovom duelu, a CSKA je opravdao ulogu favorita.

U 35. minutu Abosbek Fazilajev je iskoristio veliku grešku golmana beogradskog kluba i tako doneo početnu prednost svom timu.

Na 2:0 povisio je srpski fudbaler, Milan Gajić, koji je sjajno pratio napad svoje ekipe koji se odvijao po levom boku, lopta je onda ubačena da drugu stativu gde je bio Gajić kome je ostao lakši deo posla.

Treći gol delo je štopera, Igora Diveeva, koji je bio najviši u skoku i glavom je uvećao vođstvo moskovskog CSKA, koji sa klupe predvodi srpski stručnjak, Marko Nikolić.

Zanimljivo je da je na ovom susretu početni udarac izveo nekadašnji reprezentativac Srbije i fudbaler CSKA, Miloš Krasić, koji je čak u 88. mintu i ušao u igru.

Tokom njegovog boravka na terenu CSKA je postigao i četvrti pogodak, a Krasić je bio asistent. On je dodao do Kristijana Bistrovića koji je iz daljiine postavio konačnih 4:0.

OFK Beograd će za dva dana odmeriti snage sa Dinamom iz Moskve, nakon čega će se vratiti u Beograd.