Železničar u nadoknadi ostao bez bodova: Ilić u 92. minutu doneo bod Radničkom

27.04.2024 21:50
Železničar u nadoknadi ostao bez bodova: Ilić u 92. minutu doneo bod Radničkom MN Press
Fudbaleri Radničkog iz Niša

Fudbaleri Železničara iz Pančeva i Radničkog iz Niša su odigrali nerešeno 1:1 (0:0) u drugom kolu plej-aut Mozzart Bet Superlige Srbije.

Prvi deo igre je protekao bez pogodaka iako su obe ekipe propustile po jednu veliku šansu. Domaćin je dominirao u posedu, ali su Nišlije imali više šuteva u okvir gola.

Ipak, odmah na startu drugog dela igre je Aleksandar Kahvić zatresao mrežu Radničkog i tako doneo Železničaru vođstvo. Gosti su stigli do izjednačenja u 84. minutu preko Vanje Ilića, ali je VAR soba poništila taj pogodak. Ipak, isti igrač je u 92. minutu doneo izjednačenje ekipi iz Niša i tako postavio konačan rezultat.

Železničar se nalazi i dalje u opasnoj zoni, odnosno na sedmom mestu sa 28 osvojenih bodova, dok je Radnički na poziciji broj tri sa 37.