28.08.2023 21:27
Majoral pogodio za slavlje Hetafea protiv Alavesa: Treća primeraška sreća za Mitrovića i Maksimovića Guliver

Celih 84 minuta su navijači Hetafea i Alavaesa čekali da vide loptu u jednoj od dvre mreže u meču trećeg kola La Lige, da bi kada su već izgubili nadu da će se to desiti pao jedini pogodak - 1:0 (0:0). Dao ga je domaćin sa "Alfonso Perez" stadiona, a junak minimalne pobede bio je Borha Majoral.

Posle jednog poraza i jednog remija u prvih 180 minuta sezone 2023/2024, treća sreća za Hetafe bio je precizan udarac iskusnog španskog napadača sa 11 metara, pošto je prethodno VAR potvrdio opravdanost dosuđivanja penala.

Nekadašnji centarfor Reala završio je u zagrljaju saigrača, sa sve dvojicom Srbija. Bivši štoper reprezentacije, Stefan Mitrović, kao i vezista "orlova" Nemanja Maksimović dobili su poverenje trenera od samog starta, s tim da je prvi zamenjen u 62. minutu.